NARTY RADICAL 9SL SLAND NOSE TI TPX 13/14

wyprzedaż 1 750 zł

NARTY ROSSIGNOL RADICAL 9SL SLAND NOSE TI TPX to narty slalomowe o konstrukcji World Cup Sandwich. Nowością jest Power Turn Rocker wraz z technologią Oversize, który spowodował, że są to mocne, zwinne narty do szybkich i krótkich skrętów również do jazdy dynamicznej. Górna część nart posiada dzioby Slant Nose, które zmniejszają wagę nart i stawiają mniejszy opór podczas jazdy. Narty są przeznaczone dla wymagających i bardzo dobrze jeżdżących narciarzy.

Rossignol radical 9SL

SEZON: 2012/2013

STRUKTURA: minicap sandwich

DŁUGOŚCI:    156, 161, 166, 171

RDZEŃ:  wood firbro/metal

CAMBER   *90%*

ROCKER *10%*

GÓRA NARTY: slant nose

SYSEM:    TPX

Radical 9SL Sland Nose Ti posiada tradycyjny camber na 90 % swojej długości, co oznacza, że jest niezwykle sprężysta i bardzo dobrze krawędziuje również na ubitym, twardym śniegu. Rocker zastosowany w pozostałych 10 % długości z przodu nart sprawia, że łatwiejsza jest kontrola nad nartami i są one bardziej skrętne.

Filozofia rockera ro „Dobre wyprofilowanie do dobry rocker”.

Technologia rockera zrewolucjonizowała dzisiejsze narciarstwo, które staje się coraz łatwiejsze, a także w znacznym stopniu zwiększyła wszechstronność produktu. Po pierwsze zaleta geometrii rockera polega na większej zwinności czubków nart i jego możliwości w zakresie pokonywania oporów śniegu w sposób naturalny na wszystkich typach miękkiego śniegu. Drugą cechą jest ulepszanie umiejętności obracania nartami w każdych warunkach w taki sposób, że uwalniany jest zarówno czubek jak i ogon nart. Rocker zajmuje się aprowizacją potrzebną do zaadoptowania się w każdych warunkach. Rossignol zaprezentował narty zgodnie z filozofią rockera w 4 profilach z wyraźną geometrią w każdym typie nart: Power Turn, Auto Turn, Powder Turn and Spin Turn.

Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez naszą firmę nart zadzwoń: 609 126 798 ; 609 190 017;

Zobacz też inne modele nart.


Wstecz Drukuj stronę Zapytaj o produkt Wyślij link

Sklep - ofertaPodziel się z innymi.


Wyświetl większą mapę

Strona główna | Firma | Sklep - oferta | Sprzęt 12/13 | Usługi | Porady | RSS Do góry
Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących
cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.