BUTY NARCIARSKIE VECTOR 125

wyprzedaż 1 090 zł
BUTY NARCIARSKIE HEAD VECTOR 125  są butami narciarskim, które charakteryzują się doskonałym trzymaniem stopy, a zarazem nieprzeciętnym komfortem. Znakomite również dzięki skorupie triple-injection. Te nieprzeciętne buty narciarskie dla ekspertów, są idealne zarówno do jazdy na przygotowanych trasach jak i poza nimi.
head vector 125
SKORUPA: PU – Energy Triple Injection
KONSTRUKCJA SKORUPY: easy entry designed (łatwe zakładanie buta)
TWARDOŚĆ: 125/115
KLAMRY:4 x aluminium Spineflex, 2 klamry z podwójną siła dopięcia, 1 regulowana zębatka
CANTING: podwójny
BUT WEWNĘTRZNY: super heat 3, anatomiczna wkładka wewnętrzna HP, Pefect Fit HP
PASEK: 40 mm
WKŁADKA REGULUJĄCA NACHYLENIE

SUPER HEAT 3- to gwarancja idealnego dopasowania buta wewnętrznego pod anatomiczny kształt nogi. Jest on spójny z systemem Spine Flex, czyli systemem klamer w butach narciarskich.
SKORUPA PU – jest efektem takiego połączenia materiałów o różnej strukturze i gęstości, która pozwoliła na skonstruowanie butów narciarskich nie sprawiających trudności w zakładaniu, a także dopasowanie ich i zabezpieczenie przed dostaniem się wody. Jest to możliwe dzięki miękkim elementom. Jednocześnie też zapewnia bardzo dobry przekaz energii: gdy PU jest sztywniejsze to następuje zoptymalizowanie przekazu energii, a gdy PU jest miększe to następuje zoptymalizowanie precyzji i komfortu.
ENERGY TRIPLE INJECTION – umożliwiło poprzez skonstruowanie skorupy w technologii potrójnego wtrysku, uzyskanie sportowego wyglądu, lepszej precyzji i transmisji energii na nartę nie zapominając o komforcie narciarza.
SPINE FLEX – jest to nowoczesne rozwiązanie zastosowania klamer z elastycznym elementem ściągającym oraz stałym punktem zaczepienia w celu idealnego dopasowania bez powodowania miejscowego ucisku.

Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez naszą firmę butów narciarskich zadzwoń: 609 126 798 ; 609 190 017;

Zobacz też inne modele butów narciarskich Head.

Wstecz Drukuj stronę Zapytaj o produkt Wyślij link

Sklep - ofertaPodziel się z innymi.


Wyświetl większą mapę

Strona główna | Firma | Sklep - oferta | Sprzęt 12/13 | Usługi | Porady | RSS Do góry
Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących
cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.